Automobilių supirkimas

Superkame visus europietiškus ir dešiniavairius automobilius, mikroautobusus, visureigius sutvarkome visus reikiamus dokumentus, isregistruojame Regitroje, atsiskaitome iš karto vietoje, galime išsivežti transporto priemones patys iš Jūsu kiemo ar aikštelės, kurioje stovi nereikalingas ar norimas parduoti automobilis

Perkame visu  markiu automobilius : Mercedes-Benz, BMW, Audi, Volkswagen, Skoda, Toyota, Nissan, Honda, Opel, Mazda, Hyundai, Renault, Peugeot, Kia, Citroen, Chevrolet ir kitus...

Naudotų automobilių supirkimas +37065693669

Ardomi automobiliai

Šiuo metu ardome daugiau nei tūkstantį automobilių! Didelis pasirinkimas naudotų lengvųjų automobilių, mikroautobusų bei visureigių detalių. Pristatome detales  ne tik visoje Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje.

Visus ardomus automobilius galite rasti auto.plius.lt/jumita arba jumita.autogidas.lt.

Šiuo metu, jūsų patogumui, kuriame naują ir efektyvią ardomų automobilių paieškos sistemą, o kol darbai vyksta, prašome naudotis mūsų partnerių paieškos sistemomis.

Ratų balansavimas

Informacija ruošiama...

Padangų remontas karštu būdu

Padangų vulkanizavimas- tai vienas iš saugiausių padangų taisymo būdų. Karštas vulkanizavimas – tai medžiagų sujungimas naudojant aukštas temperatūras. Šiam remonto būdui gaminama medžiaga vadinama „žalia“ guma, tai lankstus mišinys, kuris vulkanizavimo metu pašalina padangos gedimą. Vulkanizuojama tam, kad makromolekulės tvirtai susijungtų ir padangos tarnautų toliau. Vulkanizavimo procese yra naudojami specialūs pleistrai, vulkanizavimo skystis, specialusis cementas. Vulkanizuotas kaučiukas su užpildais vadinamas „žalia“  guma. Guma mechaniškai stipri, jos neveikia tirpikliai ir kiti reagentai. Iš „žalios“ gumos gaminamos automobilių ir lėktuvų padangos, pavarų diržai, transporterių juostos, žarnos, mašinų detalės, elektroizoliacinės medžiagos.

Dėl padangų remonto karštuoju būdu skambinti telefonu - 861195152

Ratų keitimas

Informacija ruošiama...

Page 1 of 2